4/6/8/9 Interaktivní sedadla 7D kino simulátor 7D divadlo se střelbami

4/6/8/9 sedadel Interaktivní simulátor kino 7D 7D divadlo se střelnými zbraněmi 7D kino s zbraněmi: 7D simulátor kina je nová digitální technologie založená na technologii 3D kina. Jedná se o nově vznesený mezinárodní filmový styl, který byl vyvinut na základě tradičních ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

4/6/8/9 sedadel Interaktivní 7D kino simulátor 7D divadlo se střelnými zbraněmi


图 1.jpg


7D kino s pistolí:

7D simulátor kina je nová digitální technologie založená na technologii 3D kina. Jedná se o nově vznesený mezinárodní filmový styl, který byl vyvinut ze základny tradičního stereofonního kina. Ve srovnání s kinami jiných typů se může pochlubit rysy a výhodami prominentního tématu, špičkovou technologií, živým efektem a atraktivitou diváků. Může přinést divákům silný podnět k vizuálnímu, poslechu, dotyku nebo dokonce vůně a přinést všestranný pocit všem smyslovým orgánům.

Sedadla řady 7D jsou vystavena osídlení, vibracím, dotykovým nohám, tryskám, postřikům, zvukům vítr, uší a dalším zvukovým efektům. divadlo ubytované v sněhu, bubliny, srážky, blesk a další speciální efekty. Výše uvedené vybavení v souladu s obsahem filmu a vytvořit odpovídající simulované reakce, čímž se posluchač dostane do ponořujícího pocitu vzrušení.

2- 抠 出来 .jpg


Pohyb pohybového křesla a speciální funkce na sedadle
1. Vodní postřik do tváře: Nastříkejte pár vody na obličej, simulujte kýchání, potrubí se rozbije a tak dále.
2. Stříkat vzduch do tváře: Stlačený vzduch přímo na tvář posluchače simuluje výbuchový náraz, střelu a podobně. Tryskový efekt se stříká vzduchovou tryskou v křesle, stříkáním na hlavu a krk.
3. Pohyb: nahoru a dolů, vlevo a vpravo, vpřed a vzad, simulují pohyb zvedání, válcování a sklonění.
4. Vibrace: Vestavěný sedák uvnitř, funkce může tlačit nahoru a dolů, uvědomit si vibrace 12 Hz, aby diváci pocítili pocit "vibrací" nahoře a dole.
5. Lepení nohou: každá malá elastická vzduchová hadice pod zavěšením sedadla se bude pohybovat po místech publika; Může simulovat zvířata, aby vrhla nohu publika.
6. Zatlačte zpět: Zadní část sedadla s novým zařízením, efekt může posunout dopředu, realizovat frekvenci kmitočtů 5 Hz, ucítit publikum na zadní straně náhlé "vibrace", mít intenzivní "Push Back" a " Úraz elektrickým proudem ".

životní prostředí   Zvláštní efekt kina simulátoru 7D

1. Simulace blesku: Simulujte bleskové scény ve filmu a vyzařujte oslnivý blesk doprovázený hromovým světlem, aby diváci cítili, že jsou ve výšce letních bouřkových dnů
2. Dešťová simulace:   Když film pro deštivé obrazy, prší padá. Diváci budou v tomto okamžiku pocit, že v dešti padnou z nebe, vlhčí vlasy a tváře.
3. Simulace sněhu: Sněhový stroj může efektivně a rychle přinést sníh, který způsobuje člověka, takže sníh je plný kina. Publikum na světě je oblečeno do bílé.
4. Simulace bubliny: V podmořském světě a podvodní potápěči, vodní živočichové a rostliny budou vyplivnout spoustu bublin, bublina stroje foukané bubliny plovoucí v kině.
5. Simulace větru:   Simulujte vítr. Simulační scéna ve foukací scéně filmu nebo množství proudění plynu, několik ventilátorových prací dokáže celou dráhu proudit proud vzduchu současně, efekt skutečného větru.
6. Simulace kouře:   Simulujte spalovací kouř. Simulace spalování produkuje spoustu kouře, dýmu vyráběného s "ohněm", jako kdyby nebe ve spalování. Simulace mlhy, oblačnosti mezi publikem.
7. Simulace plamene: Simulace ohně, účinek plamene. Kombinace s simulací kouře, scénou spalování a plamenem, fólií horkou atmosférou.
8. Laserová simulace:   Speciální scénářová simulace světla, jako jsou diskotéky, koncerty, zářivé barevné světlo; simulovat atmosféru filmu.
9. Simulace vůně: Simulační scéna ve filmu, jako vůně nebo podivná simulace chuti. Vezměte pocit pachu na pravé pocity.
10. Střelecké hry: Hráč se může cítit ve filmech, zabít lebku, červ, monstrum a špatného muže. Takže bude interaktivní.
Fotografování a tisk : Systém zaznamená obraz každého hráče, takže si ho může vytisknout, aby zapamatoval tento nezapomenutelný výlet.

图 3_ 副本 .jpg

P rofit provozování interaktivní kina 7D:

Příjem 6 míst


Cena jízdenky / jízdenka

Pracovní čas / den

Režim konverze

Příjem

Každý den

4 dolary

8 hodin

6 * 4 * 8 * 60/15

$ 768

Každý měsíc

4 dolary

8 hodin

$ 768 * 30

23040 dolarů

Každý rok

4 dolary

8 hodin

$ 23040 * 12

276480 dolarů

Poznámka: cena letenky a pracovní doba mohou být vyhotoveny sami nebo na místním trhu.

Příjem 9 míst


Cena jízdenky / jízdenka

Pracovní čas / den

Režim konverze

Příjem

Každý den

4 dolary

8 hodin

9 * 4 * 8 * 60/15

1152 dolarů

Každý měsíc

4 dolary

8 hodin

$ 1152 * 30

34560 dolarů

Každý rok

4 dolary

8 hodin

$ 34560 * 12

$ 414720

Poznámka: cena letenky a pracovní doba mohou být vyhotoveny sami nebo na místním trhu.

Montáž a servis:

Instalace (nabízíme vám tři možnosti)

Odpověď: Můžete přijít do naší továrny osobně nebo poslat své techniky, máme naše profesionální techniky, kteří vás učí, jak nainstalovat a provozovat 7D a nabízet vám školení.

B: Pošlete vám pokyny k instalaci, obrázky a videa, které vám ukazují instalaci 7D krok za krokem.

C: Máme velmi zkušené zkušenosti v zámořské instalaci tím, že vysíláme techniku do vašeho umístění a dokončíme instalaci 7D. normálně pošleme jednoho technika a instalace trvá 3 až 5 dní. Ale za poplatky, jako je vízum, lístky na odlet, ubytování našeho technika by mělo být přijato na účet zákazníka.


Servis po prodeji:

1. U softwarového problému vám pomůžeme online pomocí dálkového ovládání k vyřešení problému nebo přeinstalování systému;

U hardwarového problému, pokud dojde k porušení některé součásti během 1 roku záruky, změníme nový náhradní díl.

2. Pokud nějakou součást poškozenou po záruční době, pokud najdete ve svém místním městě, doporučujeme, abyste ji tam dostali, pokud si chcete koupit od nás, budeme vám účtovat skutečné náklady na materiál.

3. Celoživotní údržba a technická podpora.

4. Celoživotní aktualizace softwaru zdarma.Dotaz

You Might Also Like