Atraktivní interaktivní kino 7D s pistolí Dynamické vybavení divadla 7D

Atraktivní interaktivní kino 7D se zbraněmi 7D divadelní dynamické vybavení Jak víme, kino 5D je založeno na technologii 3D kina, je to nová digitální filmová technologie, která kompromisuje různé složité speciální efekty jako blesk, sníh, vibrace, sprej apod. Diváci mohou nyní zažít ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Atraktivní interaktivní kino 7D se zbraněmi 7D divadelní dynamické vybavení


1- 把 空调 p 掉 .jpg

Jak víme, 5D kino je založeno na technologii 3D kina, je to nová digitální filmová technologie, která ohrožuje různé složité speciální efekty jako blesk, sníh, vibrace, sprej a tak dále. Diváci mohou nyní zažít nové jedinečné funkce, dotyk a pocit jako kouř, voda, sníh, bublina, vůně, blesk, nohy se dotýkají, fotografování a další efekty.

Obrázek 2_ 副本 .jpg


Kino 7D je však založeno na 5D kině a na platformě 5D jsme přidali interaktivní zbraně a vyrobili speciální 7D střelba. Nejdůležitějším bodem je, že diváci mohou hrát hru, když se dívají na film, komunikují s filmovým příběhem.

S kina 7D můžete provozovat 2 firmy:

1 - provozovat činnost 5D kina

2 - provoz 7D interaktivního herního kina

Je to velké zlepšení oproti tradičnímu 5D kinu. Když lidé dokončí sledování 5D filmu, budou chtít

zažít 7D střelné zbraně.

Jedním slovem: 7D = 5D + interaktivní herní film + větší zisk

图 3- 抠出 来做 海报 (2)


Speciální efekty na 7D simulátor kina:

Naše celkem 12 efektů: Nohy Sweep; Ear Wind; Zpět Push; Tlačítko Push; Účinky deště a vody; Sněhové efekty; Bubble Effects; Větrné efekty; Bleskové efekty, efekty kouře / mlhy, požární svítilna, efekt aroma a interaktivní střelba.

图 4.jpg

7D filmový systém:

Obrázek 5_ 副本 .jpg


FAQ:

1. Otázka: Potřebuje instalaci?

Odpověď: Ano. Ale plošina se sedadly již před expedicí stojí, stačí instalovat speciální efekty (jako je oheň, sníh, vítr, kouř, osvětlení ...), zvukový systém, obrazovka a projektory. Není to příliš obtížné, pošleme vám pokyny. Pokud potřebujete, můžeme do vaší země poslat jednoho technika, který provede instalaci.

2. Otázka: Pracuje s napětím 110 V?

Odpověď: Ano, pokud je vaše napětí 110 V, nabídneme vám transformátor 110V až 220V. Severní Amerika je naším velkým trhem, prosím, nebojte se napětí.

3. Otázka: Používá se pneumatický, hydraulický nebo elektrický systém?

A: V kina 5D 7D 9D a XD jsou k dispozici 3 systémy: pneumatické, hydraulické a elektrické. Pneumatický systém je nejstarší systém a potřebuje velmi komplikovanou údržbu, téměř jsme ho zastavili. Nyní děláme hydraulický systém a elektrický systém se 4, 6, 8 a 9 místy pro interaktivní 7D kino.

4. Q: Můžete vytvořit 12 míst?

Odpověď: Pro 7D filmový simulátor doporučujeme maximálně 9 sedadel (9 ks). Protože pokud je příliš mnoho zbraní, budou hráči zaměňováni. Můžeme udělat 12 míst, ale max přidáme 9 zbraní.

5. Otázka: Jaká je vaše prodejní služba a záruka?

Odpověď: Nabízíme vám 1 rok záruky a celoživotní technickou podporu.

V případě softwarového problému vám pomůžeme online pomocí dálkového ovládání k vyřešení problému nebo přeinstalování systému;

V případě hardwarového problému změníme novou náhradní součást, pokud dojde k poškození součásti během 1 ročního záručního období (poškození, které není způsobeno lidmi, včetně projekční lampy a projektoru).


Pokud se po skončení záruční doby poruší nějaká část, pokud ji najdete ve vašem místním městě, doporučujeme, abyste ji tam dostali. Pokud si chcete koupit od nás, budeme vám účtovat skutečné náklady na materiál.

Celoživotní aktualizace softwaru zdarma.


Dotaz

You Might Also Like