Easyfun velké 4 d kino Bioskop v Taman Mini Indonésie Indah

Easyfun velké 4 d kino Bioskop v Taman Mini Indonésie Indah

Easyfun velké 4D kino bioskop v Taman Mini Indonésie Indah Taman mini 4D kino projektu: Taman mini Indah Indonésie (TMII) byla založena v bývalé indonéské první dáma, Siti Hartinah, manželka prvního prezidenta republiky Indonésie. To je známé jako národní park z Indonésie. S...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Easyfun velké 4D kino bioskop v Taman Mini Indonésie Indah

1-720.jpg


Taman mini 4D kino projekt:

Taman mini Indah Indonésie (TMII) byla založena bývalým indonéské první dáma, Siti Hartinah, manželka prvního prezidenta republiky Indonésie. To je známé jako národní park z Indonésie.

S konstantní poptávka po zábavě Taman Mini se rozhodl přinést velké 4D kino. Po dlouhé době výzkumu, Taman Mini řízení zvolit Easyfun jako svého dodavatele zařízení cinema 4D.

Jako top 1 v Indonésii trhu Guangzhou Easyfun společnosti mají mnoho zkušeností a nikdy zklamat zákazníky.

3-720.jpg 

Co je 4D kino:

Odlišné od tradiční 3D kino, 4D kino v kombinaci motion židle, 3D efekt a vliv prostředí. Židle 4D může pohybovat podle filmu, a jsou až 12 prostředí speciální efekty jako Leg Sweep; Ear větru; Zadní Push; Stiskem tlačítka; Déšť & vody účinky; Sněhové efekty; Bublina účinky; Účinky větru; Blesk, efekty, efekty kouř/mlhu, oheň lampa, Aroma efekt.

 

Easyfun 4D kině pohybu sedadla:     

Můžeme udělat 2 sedadla, 3 míst, 4 míst a 5 míst jako jednotka pro velký projekt 4D kino.

2-720.jpg

 

4 d kino pro Taman mini pod produkce:

1-720.jpg 


Easyfun 4D kino v Taman mini:

I kontroly pro veškeré zboží v Indonésii vlastní je velmi přísná, ale do 1 měsíce jsme poslali velké 4D kino zařízení na místo zákazníka s bezpečností. Takže prosím Nebojte nic Pokud zvolíte Easyfun.

Easyfun CEO a jeho technik šel do Jakarta, Indonésie instalaci a diskutovat o dlouhodobé spolupráci s Taman mini.

2-720.jpg


Hot Tags: Easyfun velké 4d kino bioskop v taman mini Indonésie indah, Čína, výrobci, dodavatele, továrna, cenu, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like