Easyfun SOCCER TRUCKER Air Hockey Table

Easyfun SOCCER TRUCKER Air Hockey Table

Easyfun SOCCER TRUCKER Air Hockey Table
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Easyfun SOCCER TRUCKER Air Hockey Table

3


Easyfun exkluzivní design tohoto hokejového stolu SOCCER TRUCKER , Tento produkt má následující vlastnosti

Vstřikování 1,4 strany, technologie bezproblémového 3D tisku

2. Výroba letecké oxidace hliníkové anody

3. Importovaný vysoce kvalitní japonský mitsubishiplate

4. Vodotěsné a vlhkostní samolepky

5. Čínský špičkový dvojitý detekovaný senzor

6. Vysoce kvalitní protiskluzová rukojeť


Parametry produktu

jméno výrobku

SOCCER TRUCKER Air Hockey Table

Velikost:

L220 * W123 * H185CM

Hmotnost:

190 kg

Napájení:

150W

Napětí

220V/110V

Hráč

2

MOQ

1 set

Materiál

Ocel, FRP, akryl

Místo původu

Guangzhou, Čína

Vhodné místo

Herní centrum, zábavní park, nákupní centrum, divadlo, obchod atd.

Záruka

1 rok, doživotní technická podpora

Jak hrát

1. Vložte mince a stiskněte tlačítko Start.
2. Postupujte podle pokynů na obrazovce, abyste si hru užili.
3. Když hra skončí, dostanete lístky podle skóre.
4. Získejte loterijní lístky podle skóre.


Detaily vzdušného hokeje


FAQ

Otázka: Jaká je záruka na váš produkt?

Odpověď: Nabízíme jednoroční záruku a doživotní technickou podporu Během záruční doby, pokud dojde k poškození jakékoli součásti v důsledku jiných než lidských faktorů, ji opravíme nebo vyměníme. Po jednom roce nabízíme také profesionální technickou podporu, pokud potřebujete nějaké náhradní díly, stačí vám naúčtovat skutečné materiálové náklady.


Otázka: Mohu mít na stroji své vlastní logo?

A: Yes, we can make your Logo and put it on the machine. U některých produktů máme pro vaši volbu jiný design a různé barvy


Otázka: Jaký je platební termín?

Odpověď: Platební lhůta je 30% záloha a 70% zůstatek před dodáním. Po 30% záloze zahájíme výrobu, po dokončení výroby pořídíme fotografie a videa a každý detail, který chcete vidět, poté provedete platbu 70 % Zůstatek.


Otázka: Jak dlouho mohu stroj obdržet po objednávce?

Odpověď: Pokud je to letecky, je to asi 5-7 dní. Pokud po moři, záleží na tom, ze které země jste a kde je váš námořní přístav, požádejte o kontrolu náš prodej. V některých zemích můžeme pomoci od dveří ke dveřím.


Otázka: Máte kancelář v mé zemi?

Odpověď: Nyní má Easyfun pobočkovou společnost v Indonésii, takže Indonésie může produkt zakoupit také v naší indonéské kanceláři. V některých zemích máme několik dobrých přátel, kteří nám mohou pomoci. Podrobnosti vám poskytne náš prodej.


Otázka: Prodávali jste do evropských zemí?

Odpověď: Ano, prodali jsme do více než 100 zemí. Evropa je jedním z našich největších trhů, všechny naše herní stroje a simulátory kina prošly certifikací CE.


představení společnosti

Guangzhou Easyfun Animation Technology Co., Ltd.je profesionální výrobce simulátorů 9D VR (9D virtuální realita), jízdy na venkovních hřištích, automatů na arkádové hry a dalšího vybavení zábavních parků.


EASYFUN byl založen v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu v Guangzhou, centru čínského animačního průmyslu&# 39. Jsme auditovaným dodavatelem SGS a všechny naše výrobky mají certifikát CE.


Easyfun je integrovaná společnost zaměřená na řízení R GG, výroby, prodeje a marketingu. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejpokročilejší technologii na světě a vytvořil spoustu důvěryhodných 9D VR simulátorů a populárních arkádových her. Na základě globálního trhu společnost Easyfun již exportovala své produkty do více než 100 zemí


Nyní společnost Easyfun již založila pobočku v Indonésii a Malajsii a také máme výměnu a spolupráci s USA Team, Australia Team a Korea Team. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.

新做的eric750

Hot Tags: easyfun fotbalový trucker vzdušný hokejový stůl, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like