Kulový kulový stroj na suchý míč

Kulový kulový stroj na suchý míč

Zábavní park Ball Pool Washing Ball Balle Proč bychom měli čistit míčovou jámu? 1. Mycí stroj je čisticí stroj, který se používá k čištění plastové koule. Většina předmětů s kulovým bazénem postrádá účinnou pračku, je obtížné zaručit čištění a sanitaci kulového bazénu, má dopad ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Zábavní park Ball Pool Praní Ball Machinee

1-700 (2).jpg

Proč bychom měli čistit míčovou jámu?

1. Mycí stroj je čisticí stroj, který se používá k čištění plastových koulí. Většina předmětů s kulovým bazénem postrádá účinnou pračku, je obtížné zaručit čištění a sanitaci kulového bazénu, má dopad na fyzické zdraví dětí.

2. Hygiena a bezpečnost v míčových jezerech jsou jednou z vašich hlavních priorit, zejména v dnešní době, kdy jsou považovány za velmi důležité. Je skutečností, že pravidelná údržba a čištění kulové jámy jsou absolutní nutností. Díky našemu míči stroj na čištění bazénu, můžete nyní zůstat na vrcholu tohoto problému po celou dobu.
3. Po vyčištění může pračka rychle usušit oceánské kuličky, lze je použít hned po praní, nemusíte si čas schnout, téměř nulový dopad na provoz zábavního parku.

Jak funguje stroj na čištění oceánských koulí Easyfun?

chytat míče ---> sterilizace ultrafialovým paprskem ---> mytí oceánských koulí ----> suché oceánské koule -----> Dokončit


Detaily produktu

1-700 (9).jpg

1-700 (5).jpg


1-700 (6).jpg


jméno výrobku

Mycí koule Clean Dry Machine čištění kuličkového zábavního parku

Velikost

L1300 * W6900 * H1150 mm

Hmotnost

75 kg

Napětí

220V/110V

Napájení

1500W

Hráč

1

MOQ

1 set

Materiál

Ocel, PVC, akryl

Vhodné místo

Herní centrum, zábavní park, nákupní centrum, divadlo, obchod atd

Místo původu

Guangzhou, Čína

Záruka

1 rok, doživotní technická podpora

Jak hrát

chytat míče ---> sterilizace ultrafialovým paprskem ---> mytí oceánských koulí ----> suché oceánské koule -----> Dokončit


Aplikace

* Turistické atrakce
* Všechny druhy klubu, včetně soukromého firemního klubu a rackového klubu
* Hvězdné hotely
* KTV
* Kino, domácí kino
* Arkády
* Automatické show
* Supermarket
* Činnosti na podporu vědy atd


1-700 (1).jpg


公司简介700.jpgNaše výhoda

1. Více než 10 let zkušeností s vybavením zábavních parků R& D a výrobou

2. Obsluhujeme více než 300 herních center ve více než 150 zemích. Zákazníkům můžeme poskytnout reference na případy a doporučení strojů.

3. Můžeme udělat plán zisku, abychom pomohli zákazníkům získat větší zisk a pomohli jim vytvořit celou strategii pro herní město

4. Založíme sklad na klíčových trzích, kde máme na skladě velké množství náhradních dílů v místě, abychom vyřešili případné problémy.

5. Naše společnost má kompletní sadu provozního manuálu, může jmenovat provozní a technický tým, který pomůže otevřít herní centrum, dosáhnout modelu zisku a dlouhodobě poskytnout nejnovější plán zisku.


FAQ:

Otázka: Jaká je záruka na váš produkt?

Odpověď: Nabízíme jednoroční záruku a doživotní technickou podporu Během záruční doby, pokud dojde k poškození jakékoli součásti v důsledku jiných než lidských faktorů, ji opravíme nebo vyměníme. Po jednom roce nabízíme také profesionální technickou podporu, pokud potřebujete nějaké náhradní díly, stačí vám naúčtovat skutečné materiálové náklady.


Otázka: Mohu mít na stroji své vlastní logo?

A: Yes, we can make your Logo and put it on the machine. U některých produktů máme pro vaši volbu jiný design a různé barvy


Otázka: Jaký je platební termín?

Odpověď: Platební lhůta je 30% záloha a 70% zůstatek před dodáním. Po 30% záloze zahájíme výrobu, po dokončení výroby pořídíme fotografie a videa a každý detail, který chcete vidět, poté provedete platbu 70 % Zůstatek.


Otázka: Jak dlouho mohu stroj obdržet po objednávce?

Odpověď: Pokud je to letecky, je to asi 5-7 dní. Pokud po moři, záleží na tom, ze které země jste a kde je váš námořní přístav, požádejte o kontrolu náš prodej. V některých zemích můžeme pomoci od dveří ke dveřím.


Otázka: Máte kancelář v mé zemi?

Odpověď: Nyní má Easyfun pobočkovou společnost v Indonésii, takže Indonésie může produkt zakoupit také v naší indonéské kanceláři. V některých zemích máme několik dobrých přátel, kteří nám mohou pomoci. Podrobnosti vám poskytne náš prodej.


Otázka: Prodávali jste do evropských zemí?

Odpověď: Ano, prodali jsme do více než 100 zemí. Evropa je jedním z našich největších trhů, všechny naše herní stroje a simulátory kina prošly certifikací CE.


平面图和名片700.jpg

Hot Tags: kulový bazén suchý míč stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like