Děti mince ovládané Apple Claw Crane prodejní automaty

Děti mince ovládané Apple Claw Crane prodejní automaty

Hračky jeřáb Claw stroj jeřáb jeřáb automaty Hračka jeřáb automaty dráp jeřáb prodejní automaty hračka dárkový stroj Claw jeřáb Vending Arcade Game Machine nabízí velmi cenově dostupné možnosti pro ty, kteří chtějí dostat na trh jeřáb. Zákazníci budou upozorněni na světlý, atraktivní balíček obtisků.
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Děti mince mince hra stroj hračka jeřáb dráp stroje dráp jeřáb automaty

2-700 (2) .jpg

2-700 (1) .jpg

Hračka dárkový stroj Claw Crane Vending Arcade Game Machine nabízí velmi cenově dostupnou variantu pro ty, kteří se chtějí dostat na trh jeřábů. Zákazníci budou upozorněni na jasný, atraktivní balíček obtisků, osvětlení a zvuky. 31 "a 41" hračka hrudník jsou ideální jako cukr jeřáb, plyšový jeřáb, fazole pytel jeřáb, nebo šperky jeřáb! Modely 31 "i 41" mají 33 "hloubku, takže se vejdou i do standardních dveří!


Naše výhoda:

Naše hračka jeřáb stroj používá tchaj-wan železniční paprsek nad hlavou cestování jeřáb ve stabilním výkonu, takže dráp odkazy s jeřábem nebude třást při hraní. Top blistr a LED světla, aby stroje vypadají velmi úžasně. Na stroje jsou umístěny dva selektory mincí. Velká jasná okna pomáhají přitáhnout pozornost hráčů.


Vlastnosti arkádové hry:

1. Cool pop music, módní hlasové výzvy
2. Roztomilý kreslený design s barevnými LED světla
3. Srovnání elektronického mincového zařízení pro usnadnění vlastních čipů
4. Zobrazte chybový kód, snadnou údržbu
5. ovládací tyč je snadno ovladatelná, tlapky ve vzduchu mohou extrahovat.
6. s funkcí „in-table“, pohodlně auditující účty.


Specifikace

Název produktu

Děti mince mince hra stroj hračka jeřáb dráp stroje dráp jeřáb automaty

Velikost:

L800 * W800 * H1900M M

Hmotnost:

150 kg

Napájení:

100 W

Napětí

220V / 110V

Hráč

1

MOQ

1 set

Materiál

Ocel, FRP, akryl

Místo původu

Guangzhou, Čína

Vhodné místo

Herní centrum, zábavní park, nákupní centrum, divadlo, obchod atd.

Záruka

1 rok, celoživotní technická podpora

Jak hrát

1. Vložte mince a spusťte hru.

2. Ovládáním joysticku přesuňte dráp do cílové hračky.

3. Stiskněte tlačítko a udělejte dráp, který hračku dostane k východu, pak vyhrajete hračku.

娃娃 机 -28.jpg

娃娃 机 -29.jpg


Guangzhou Easyfun Animation Technology Co, Ltd je profesionální výrobce 4D / 5D / 7D / XD kina, 9D VR (9D virtuální realita), kino zařízení, série VR simulátory, venkovní rodič-dítě dětské hřiště jízdy, vnitřní arkádové hry stroje a ostatní zařízení zábavních parků.

EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu, Guangzhou - centrum animačního průmyslu Číny. Easyfun je integrovaná společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a řízení marketingu. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejmodernějším technologiím na světě a vytvořil spoustu dobře známých 9D VR simulátorů a populárních arkádových herních automatů. Společnost Easyfun, která je založena na globálním trhu, již své výrobky vyvážela do více než 100 zemí.

Nyní Easyfun již založil pobočku v Indonésii, a také jsme výměnu a spolupráci s týmem USA, Austrálie týmu a Korea Team. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.

FAQ

1. Poskytujete záruku na vaše hrací automaty?

Poskytujeme záruku 1 rok na hlavní příslušenství našich herních automatů. Víme pro zákazníky herních strojů, čas je Money.Before předávání herních strojů k vám, budeme kontrolovat všechny kvalitní detaily a posílat videa nebo fotografie pro vás k potvrzení.

2.Jak mohu vyřešit poruchu herních automatů?

Prosím, ukažte nám, co se stalo, pak naši profesionální technici vám poskytnou řešení ve 24h. Podle herních strojů, které jsme prodali, jsme dali malou sadu příslušenství zdarma. Pokud potřebujete nahradit hlavní část, účtujeme pouze její cenově příznivou cenu. Dělat Win-Win podnikání šťastně je cílem CGW.

3.Custom design k dispozici?

Vlastnosti produktu, jako je Game Machine Casing, firemní logo, Barva jsou vítány.

Parametry výrobku, jako jsou mince, selektory, napětí, zástrčka, jsou vítány.


Dotaz prosím neváhejte kontaktovat Erica:

平面图 和 名片 700.jpg

Hot Tags: Děti mince provozované Apple Claw Crane Prodejní automaty, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like