Elektronické šipky desky stroj pro bar a kluby

Dart je populární sport po celém světě halové sporty, je zábava, konkurenční sport a volný čas v jednom snadno provádět, vznikl v 15th století v Anglii, je ušlechtilý gentleman v baru hrát šipky malé kulaté kovové disk. Šipky sport, protože jeho technologie jednoduché a snadno zvládnout, žádné zvláštní místa a zařízení, a odpovídající množství cvičení, bez ohledu na věk, pohlaví omezení.
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Mince ovládané elektronické šipky desky stroj pro bar a kluby


Funkce

1.Dart je populární sport po celém světě halové sporty, je zábava, konkurenční sport a volný čas v jednom snadno provádět, vznikl v 15th století v Anglii, je ušlechtilý gentleman v baru hraje šipky malé kulaté kovové disk. Šipky sport, protože jeho technologie jednoduché a snadno zvládnout, žádné zvláštní místa a zařízení, a odpovídající množství cvičení, bez ohledu na věk, pohlaví omezení.

2.První domácí šipka stroj může být připojen k síti, může být na různých místech v síti proti.

3.Built-in různé zábavné hry, včetně high-level vstupní hra, konkurenční hry, online hry a další tři kategorie, každý typ hry existuje celá řada malých her.

4.Automatic calculation, bodování a výsledky zobrazují měkký elektronický šipek stroj. Vybaven standardními, zajímavé hry. S funkcí kreditní karty budou herní materiály a záznamy zobrazeny a archivovány na webových stránkách členů. Podpora místních a vzdálených online her, vzdálené přehrávače lze identifikovat pomocí technologie identifikace rádiových frekvencí a přehrávače pro konfiguraci souboru.

electronic dart machine

dart boards

dart board machine

 


Specifikace

Typ

Mince provozované cvičení Herní stroj

Jméno

Elektronický šipek stroj

Značka

FUNKCE EASYFUN

Velikost

L740*W620*H2500

Hmotnost

100 kg

Napětí

200w

Barev

110V/220V

Verze

Angličtina/ Čínština

Hráč

1 hráčů

Záruka

1 rok záruka a životnost technologie podpory

Balení

vzduchová bublina pack + stretch film + dřevěný rám

Místo původu

GuangDong, Čína


dart machine

dart board game machine

dart machine


Jak hrát?

1. Vložte mince pro spuštění hry.

2. Vezměte šipku střílet šipka ciferník.

3. Střílet střední bod, získat vysoké skóre!

4. Snadná hra, jako skutečná šipka!Hot Tags: elektronické šipky desky stroj pro bar a kluby, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobený v Číně

Dotaz

You Might Also Like