Hračky Story Doll Crane Vending Herní automaty

Hračky Story Doll Crane Vending Herní automaty

Děti Vending Coin Provozované hračky Dárkové panenky Jeřáb Catch Arcade Game Stroje na prodej Funkce : 1. Železná ovládací skříňka, krásná velkorysá funkce proti krádeži je dobrá 2. Nainstalujte sklo předních dveří, aby se zabránilo železné desce, železná skříňka na posílení plechu, posílit účinek proti krádeži 3 ....
Chat teď

Podrobnosti o produktu


Děti vending mince provozované hračky dárek panenky jeřáb chytit arkádové herní stroje na prodej

toy story claw crane game machine


Funkce:

1. Železná ovládací skříňka, krásná velkorysá funkce proti krádeži je dobrá

2. Nainstalujte sklo předních dveří, abyste zabránili páčení železné desky, železnou skříňku pro posílení plechu a zesílení účinku ochrany proti krádeži

3. Poutavý vzhled, bílý jasný design, krásné vzory, hráči obdivně obdivují

4. Tři segmentové napětí, dárek se sponou na klip a dárek na dárek přirozeně plynule

5. Kovové rámy, vedené čtyřbarevnými neonovými světly, blikající, přitahující davy


Parametry produktu

Jméno výrobku:

Děti vending mince provozované hračky dárek panenky jeřáb chytit arkádové herní stroje na prodej

Velikost:

W850 * D810 * H1920MM

Hmotnost:

80 kg

Napájení:

80W

Napětí

220V / 110V

Hráč

1

MOQ

1 set

Materiál

Ocel, PVC, akryl

Místo původu

Guangzhou, Čína

Vhodné místo

Herní centrum, Tématický park, Mall, Vodní park, Dětská zahrada atd.

Záruka

1 rok, celoživotní technická podpora

Jak hrát

1.Vložte minci

2.Moving stick

3.V omezené době se hráč mohl několikrát pohybovat dopředu / dozadu / vlevo / vpravo pro nastavení cílové pozice

4. Stiskněte tlačítko Stop a získejte svou cenu


Detaily produktu

1-700 (4) .jpg


1-700 (5) .jpg


Aplikace

应用 场所 700.jpg


Guangzhou Easyfun Animation Technology Co., Ltd je profesionální výrobce simulátorů 9D VR (9D virtual reality), jízd na venkovních hřištích, krytých arkádových herních zařízení a dalšího vybavení zábavních parků.

EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu v Guangzhou, centru čínského animačního průmyslu. Jsme dodavatelem kontrolovaným společností SGS a BV a všechny naše výrobky mají certifikát CE.

Easyfun je integrovaná společnost se zaměřením na výzkum, vývoj, výrobu, prodej a marketing. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejmodernější technologii na světě a vytvořil spoustu důvěryhodných simulátorů 9D VR a populárních arkádových herních strojů. Easyfun již na základě globálního trhu vyvážel své výrobky do více než 100 zemí


Naše výhoda

1. Více než 10 let zkušeností s vývojem a výrobou vybavení zábavních parků
2. Sloužili jsme pro více než 300 herních center ve více než 150 zemích. Můžeme poskytnout reference případu a doporučení stroje pro zákazníky.
3. Můžeme udělat plán zisku, abychom zákazníkům pomohli získat větší zisk a pomohli jim vytvořit celou strategii pro město her
4. Zřídíme skladovací prostory na klíčových trzích, na kterých skladujeme velké množství náhradních dílů na místních, abychom vyřešili případné problémy.
5. Naše společnost má kompletní sadu provozních příruček, může jmenovat provozní a technický tým, který pomůže otevřít herní centrum, dosáhnout modelu zisku a dlouhodobě poskytnout nejnovější plán zisku.


FAQ:

Otázka: Jaká je záruka na váš produkt?

A: Nabízíme jednoletou záruku a doživotní technickou podporu Během záruční doby, pokud je některá část poškozena kvůli nehumánním faktorům, ji opravíme nebo vyměníme. Po jednom roce nabízíme také odbornou technickou podporu, pokud potřebujete nějaké náhradní díly, jen vám účtuji skutečné materiální náklady.


Otázka: Mohu mít na stroji své vlastní logo?

Odpověď: Ano, vytvoříme vaše logo a vložíme ho do stroje. U některých produktů máme pro váš výběr jiný design a různé barvy


Otázka: Jaká je platební lhůta?

Odpověď: Platební lhůta je 30% vklad a 70% zůstatek před dodáním. Po 30% vkladu zahájíme výrobu, po dokončení výroby zhotovíme fotografie a videa a každý detail, který chcete vidět, pak provedete platbu 70 % Zůstatek.


Otázka: Jak dlouho mohu stroj po objednání obdržet?

Odpověď: Pokud je to letecky, je to asi 5-7 dní. Pokud je po moři, záleží na tom, ze které země jste a odkud je váš námořní přístav, požádejte o kontrolu náš prodej. V některých zemích můžeme pomoci od domu ke dveřím.


Otázka: Máte kancelář v mé zemi?

Odpověď: Nyní má Easyfun již pobočkovou společnost v Indonésii, takže Indonésie si může produkt zakoupit také v naší indonéské pobočce. V některých zemích máme několik dobrých přátel, kteří nám pomohou, kontaktujte prosím naše prodejní podrobnosti.


Otázka: Prodali jste do evropských zemí?

A: Ano, prodali jsme do více než 100 zemí. Evropa je jedním z našich největších trhů, všechny naše herní automaty a simulátory pohybového kina prošly certifikací CE.


750


Hot Tags: Hračky Story Doll Crane Vending Game Machines, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like