Atraktivní zvíře Kiddie Swing Ride

High Class Atraktivní Lovely Animal Kiddie Swing Ride Parametry produktu Všechny design dětská houpačka jízda Guangzhou Easyfun Animation Technology Co, Ltd je profesionální výrobce 4D / 5D / 7D / XD kina, 9D VR (9D virtuální realita), kino zařízení, série VR simulátorů, venkovní ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

High Class Atraktivní krásné zvíře Kiddie Swing Ride


2-800.jpg

Parametry produktu

jméno výrobku High Class Atraktivní krásné zvíře Kiddie Swing Ride
Velikost L1660 * W1050 * H1480 mm Hmotnost: 80 kg
Napětí 220V / 110V Napájení: 300W
Hráč 1 MOQ 1 set
Materiál Ocel, PVC, Akryl Vhodné místo Herní centrum, zábavní park, nákupní centrum, divadlo, obchod atd
Místo původu Guangzhou, Čína Záruka 1 rok, celoživotní technická podpora
Jak hrát 1.Vložte mince na start
2. Vyberte hru a začněte

Veškerý design jízdy na dětském houpačce

4 个 720.jpg

中国 制造 游戏机 展厅 700.jpg

Guangzhou Easyfun Animation Technology Co, Ltd je profesionální výrobce 4D / 5D / 7D / XD kina, 9D VR (9D virtuální realita), kino zařízení, série VR simulátory, venkovní rodič-dítě dětské hřiště jízdy, vnitřní arkádové hry stroje a ostatní zařízení zábavních parků.

EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu, Guangzhou - centrum animačního průmyslu Číny. Easyfun je integrovaná společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a řízení marketingu. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejmodernějším technologiím na světě a vytvořil spoustu dobře známých 9D VR simulátorů a populárních arkádových herních automatů. Společnost Easyfun, která je založena na globálním trhu, již své výrobky vyvážela do více než 100 zemí.

Nyní Easyfun již založil pobočku v Indonésii, a také jsme výměnu a spolupráci s týmem USA, Austrálie týmu a Korea Team. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.

平面图 和 名片 700.jpg

Hot Tags: Atraktivní zvíře Kiddie Swing Ride, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like