Po epidemii, jak investovat do krytého zábavního parku

- Mar 13, 2020-

Jak po epidemii investovat do krytého zábavního parku?

indoor amusement park

Po epidemii se obáváte, jak investovat do krytého dětského hřiště a jak vydělat? Jak investoři investovat do provozu dětských halových hřišť, aby přilákali zájem zákazníků, aby získali místo v soutěži?


Udržet krok s dynamikou trhu

Investice do takových projektů obvykle vyžadují průzkum trhu, aby držely krok s vývojem v tomto odvětví. Zkoumáním a statistickou analýzou spotřeby zábavních předmětů pro děti k získání výsledků a zákonů, pravidelným shrnutím charakteristik poptávky na trhu a vyjasněním nejoblíbenějších položek pro vnitřní a venkovní zábavu na trhu, čímž se vytvoří první krok inovativních projektů. Poskytněte nejsilnější vodítko pro směr inovací.


Zlepšení životního prostředí

Prostředí obchodu má také velmi velký dopad na provoz, který zahrnuje dva aspekty:


Zaprvé je prostředí relativně staré. Některé obchody fungují již dlouhou dobu, takže vypadají staré a zastaralé a celková atmosféra je tmavá. V tuto chvíli můžete dosáhnout inovace aktualizací atmosféry prostředí. U vybavení dětských hřišť s dlouhou životností a stárnutím země, stěn a skla můžete vyměnit dlaždice na zemi, malovat na zdi, přemístit sezení kolem dětského hřiště a volný prostor na hřišti. Přepracován tak, aby zlepšoval celkové prostředí, vytvářel novou zábavní atmosféru a realizoval celkovou aktualizaci dětského hřiště.


Za druhé, prostředí je relativně monotónní. Některé obchody nevěnují pozornost celkové atmosféře a prostředí. Dekorace a umístění zařízení jsou relativně monotónní. V tuto chvíli bychom měli kombinovat vlastnosti dětských herních předmětů a vytvořit tak jedinečnou a krásnou atmosféru prostředí, aby děti měly téma být v tematickém parku. .

750