Elektronické střílecí herní stroje Cannon Paradise

Chat teď

Podrobnosti o produktu

Elektronické střílecí herní stroje Cannon Paradise

1Funkce:

1.Může hrát se dvěma lidmi

2.Multi úrovně obtížnosti pro možnost

3. Simulujte realistickou scénu a skutečný pocit střelby z pistole

4. Návrh vícerozměrných zvukových efektů

5. Lze vybrat mnoho znaků, umístění a skladeb

6. Oblek pro herní centrum, zábavní park, další zábavní centrum

7. Vysoká tovární cena střílečky herního strojeParametry produktu

Jméno výrobku:

Elektronické střílecí herní stroje Cannon Paradise

Velikost:

L1030 * W1160 * H2000 mm

Hmotnost:

80 kg

Napájení:

100 W

Napětí

220V / 110V

Hráč

2

MOQ

1 set

Materiál

Ocel, PVC, akryl

Místo původu

Guangzhou, Čína

Vhodné místo

Herní centrum, Tématický park, Mall, Vodní park, Dětská zahrada atd.

Záruka

1 rok, celoživotní technická podpora

Jak hrát

1.Vložte mince a spusťte hru. Může to pro 2 hráče.

2.Zastřelte malou kouli.

3.Když hra končí, můžete získat lístky v závislosti na vašem skóre. Čím vyšší skóre dosáhnete, tím více vstupenek získáte.

4. hrát s přáteli, více zábavy!Guangzhou Easyfun Animation Technology Co., Ltd je profesionální výrobce kina 4D / 5D / 7D / XD, zařízení kina 9D VR (9D virtuální realita), řada simulátorů VR, jízdy venku na dětských hřištích, stroje s arkádovými herami a další vybavení zábavních parků.


EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu v Guangzhou - centru čínského animačního průmyslu. Easyfun je integrovaná společnost se zaměřením na výzkum, vývoj, výrobu, prodej a marketing. Během posledních více než 10 let se společnost Easyfun věnovala nejmodernějším technologiím na světě a vytvořila spoustu dobře známých produktů simulátoru 9D VR a populárních arkádových herních strojů. Easyfun již na základě globálního trhu vyvážel své výrobky do více než 100 zemí.


Nyní Easyfun již založil pobočkovou společnost v Indonésii a také máme výměnu a spolupráci s týmem USA, Australským týmem a Korejským týmem. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.

easyfun 公司 简介 最新 _07

 

easyfun 公司 简介 最新 _08

Naše výhoda

1. Více než 10 let zkušeností s vývojem a výrobou vybavení zábavních parků

2. Sloužili jsme pro více než 300 herních center ve více než 150 zemích. Můžeme poskytnout reference případu a doporučení stroje pro zákazníky.

3. Můžeme udělat plán zisku, abychom zákazníkům pomohli získat větší zisk a pomohli jim vytvořit celou strategii pro město her

4. Zřídíme skladovací prostory na klíčových trzích, na kterých skladujeme velké množství náhradních dílů na místních, abychom vyřešili případné problémy.

5. Naše společnost má kompletní sadu provozního manuálu, může jmenovat provozní a technický tým, který pomůže otevřít herní centrum, dosáhnout modelu zisku a poskytnout nejnovější plán zisku v dlouhodobém horizontu.


FAQ:

Otázka: Jaká je záruka na váš produkt?

A: Nabízíme jednoletou záruku a doživotní technickou podporu Během záruční doby, pokud je některá část poškozena kvůli nehumánním faktorům, ji opravíme nebo vyměníme. Po jednom roce nabízíme také odbornou technickou podporu, pokud potřebujete nějaké náhradní díly, jen vám účtuji skutečné materiální náklady.


Otázka: Mohu mít na stroji své vlastní logo?

Odpověď: Ano, vytvoříme vaše logo a vložíme ho do stroje. U některých produktů máme pro váš výběr jiný design a různé barvy


Otázka: Jaká je platební lhůta?

Odpověď: Platební lhůta je 30% vklad a 70% zůstatek před dodáním. Po 30% vkladu zahájíme výrobu, po dokončení výroby zhotovíme fotografie a videa a každý detail, který chcete vidět, pak provedete platbu 70 % Zůstatek.


Otázka: Jak dlouho mohu stroj po objednání obdržet?

Odpověď: Pokud je to letecky, je to asi 5-7 dní. Pokud je po moři, záleží na tom, ze které země jste a odkud je váš námořní přístav, požádejte o kontrolu náš prodej. V některých zemích můžeme pomoci od domu ke dveřím.


Otázka: Máte kancelář v mé zemi?

Odpověď: Nyní má Easyfun již pobočkovou společnost v Indonésii, takže Indonésie si může produkt zakoupit také v naší indonéské pobočce. V některých zemích máme několik dobrých přátel, kteří nám pomohou, kontaktujte prosím naše prodejní podrobnosti.


Otázka: Prodali jste do evropských zemí?

A: Ano, prodali jsme do více než 100 zemí. Evropa je jedním z našich největších trhů, všechny naše herní automaty a simulátory pohybového kina prošly certifikací CE.


easyfun 公司 简介 最新 _10

750


Hot Tags: dělové ráje elektronické střílecí herní stroje, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, nákup, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like