Děti Super Cannon Ball Shooting Vykoupení Game Machine

Děti Super Salvo Shooting Vykoupení Game Machine Parametry produktu Detaily výrobku Guangzhou Easyfun Animation Technology Co, Ltd je profesionální výrobce 4D / 5D / 7D / XD kina, 9D VR (9D virtuální realita), kino zařízení, série VR simulátorů, venkovní dětské hřiště ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Děti Super Cannon Ball Shooting Vykoupení Game Machine


4-800.jpg

Parametry produktu

jméno výrobku Děti Super Salvo Střelba Vykoupení Game Machine
Velikost L950 * W1630 * H1700 mm Hmotnost: 150 kg
Napětí 220V / 110V Napájení: 150W
Hráč 3 MOQ 1 set
Materiál Ocel, PVC, Akryl Vhodné místo Herní centrum, zábavní park, nákupní centrum, divadlo, obchod atd
Místo původu Guangzhou, Čína Záruka 1 rok, celoživotní technická podpora
Jak hrát 1. Vložte mince ke spuštění
2. Cíl a sestřelte dar.
3. Dostane dárek podle vašeho skóre

Detaily produktu

超级 连环 炮 详情 720.jpg

Guangzhou Easyfun Animation Technology Co, Ltd je profesionální výrobce 4D / 5D / 7D / XD kina, 9D VR (9D virtuální realita), kino zařízení, série VR simulátory, venkovní rodič-dítě dětské hřiště jízdy, vnitřní arkádové hry stroje a ostatní zařízení zábavních parků.

EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu, Guangzhou - centrum animačního průmyslu Číny. Easyfun je integrovaná společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a řízení marketingu. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejmodernějším technologiím na světě a vytvořil spoustu dobře známých 9D VR simulátorů a populárních arkádových herních automatů. Společnost Easyfun, která je založena na globálním trhu, již své výrobky vyvážela do více než 100 zemí.

Nyní Easyfun již založil pobočku v Indonésii, a také jsme výměnu a spolupráci s týmem USA, Austrálie týmu a Korea Team. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.

平面图 和 名片 700.jpg


Hot Tags: Děti Super Cannon Ball Shooting Vykoupení Game Machine, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like