Rychlý Gunman Střelba Gun Target Game Machine

Mince spurts oheň zbraní střelby loterie stroj rychlý střelec střelba cíl hrací automat Funkce: 1) Plně automatizované s humanizaci designu. Podle skóre a kol k ocenění, které podporují hráče hrát nepřetržitě, proto maximalizovat příjem operátorů 2) Shake fire a ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Mince ovládané ostny ohně zbraní střílí loterie stroj rychlý střelec střílí cíl hrací stroj

1-700 (1) .jpg


1-700 (3) .jpg


Vlastnosti:

1) Plně automatizované s humanizací designu. Podle skóre a kol k udělení, které povzbudí hráče hrát nepřetržitě, proto maximalizovat příjem operátorů
2) Protřepte oheň a explodujte jako skutečná zbraň. Aktivovat hru atraktivnější.

3) Zářící láhve, rychlé střelby, realistické zvukové efekty přitahují okolní hráče k účasti

4) .Multi-hráči mohou hrát na stylu spojení soutěžit.
5) Pravidla a ceny mohou být nastaveny operátorem. Existují čtyři nastavení; jednotková výbava jízdenka na jízdenku, přípojné vybavení lístek návrat, jednotkový a víceúčelový lístek návrat, bez návratu letenek. (Vrácené vstupenky mohou být místo mincí)
6) Odrážky odrážek odpovídají číslům odrážek kola, když je kolo ukončeno.


Parametry produktu

Název produktu

Vnitřní zábava Rychlá pistole skutečný laser Střelba arkádová hra stroj

Velikost:

L 73 0 * W 11 00 * H 182 0 mm

Hmotnost:

1 2 0 kg

Napájení:

3 0 0W

Napětí

220V / 110V

Hráč

1

MOQ

1 set

Materiál

Ocel, PVC, Akryl

Místo původu

Guangzhou, Čína

Vhodné místo

Herní centrum, zábavní park, nákupní centrum, divadlo, obchod atd.

Záruka

1 rok, celoživotní technická podpora

Jak hrát

1. Vložte mince , stiskněte tlačítko pro spuštění hry, vyberte jednoho hráče nebo mu l ti   hráče

2. Střílejte do středu světelného centra
3. Když se čtyři lahve současně srazí dolů, vstupte do další úrovně
4. Po vyhraní hry mohou hráči získat bonusové nebo loterijní vstupenkyPodrobnosti o rychlém střelci střílecí hrací stroj

1-700 (5) .jpg


Guangzhou Easyfun Animation Technology Co, Ltd je profesionální výrobce 4D / 5D / 7D / XD kina, 9D VR (9D virtuální realita), kino zařízení, série VR simulátory, venkovní rodič-dítě dětské hřiště jízdy, vnitřní arkádové hry stroje a ostatní zařízení zábavních parků.

EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu, Guangzhou - centrum animačního průmyslu Číny. Easyfun je integrovaná společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a řízení marketingu. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejmodernějším technologiím na světě a vytvořil spoustu dobře známých 9D VR simulátorů a populárních arkádových herních automatů. Společnost Easyfun, která je založena na globálním trhu, již své výrobky vyvážela do více než 100 zemí.

Nyní Easyfun již založil pobočku v Indonésii, a také jsme výměnu a spolupráci s týmem USA, Austrálie týmu a Korea Team. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.


FAQ :

Otázka: Jaká je záruka na váš produkt?

A: Nabízíme roční záruku a technickou podporu

V průběhu záruční doby, pokud některá část, která byla porušena v důsledku nehumánních faktorů, ji opravíme nebo vyměníme.

Po uplynutí jednoho roku nabízíme také profesionální technickou podporu, pokud potřebujete nějaké náhradní díly, účtujeme vám pouze skutečné materiálové náklady.

Otázka: Mohu na stroji mít vlastní logo?

Ano, můžeme vytvořit vaše logo a dát ho na stroj. A pro některé produkty máme jiný design a různé barvy

Otázka: Jaká je platební lhůta?

Platební lhůta je 30% vkladu a 70% zůstatek před doručením.

Po 30% vkladu začneme s výrobou, po dokončení výroby zhotovíme fotografie a videa a každý detail, který chcete vidět, pak zaplatíte 70% zůstatek.

Otázka: Jak dlouho mohu zařízení přijímat po objednání?

Pokud je vzduch, je to asi 5-7 dnů.

Pokud po moři, záleží na tom, od které země se nacházíte a kde je váš mořský přístav, požádejte prosím naše obchodní oddělení o kontrolu. V některých zemích můžeme pomoci udělat dveře ke dveřím.

Máte kancelář v mé zemi?

Nyní Easyfun již má pobočku v Indonésii, takže Indonésie může také koupit produkt z naší kanceláře v Indonésii. V některých zemích, máme několik dobrých přátel, aby nám pomohli, obraťte se na náš prodej pro detail.

Q: Prodávali jste do evropských zemí?

Ano, prodali jsme do více než 100 zemí. Evropa je jedním z našich největších trhů, všechny naše herní stroje a simulátory pohybového filmu prošly certifikací CE

名片amusement700

Hot Tags: Fast Gunman Shooting Gun Target Game Machine, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like