Crazy Crocodile zábavní vykoupení stroj

Easyfun mince ovládané hry Crazy krokodýl zábavní vykoupení stroj Parametr produktu Podrobnosti o produktu FAQ : Otázka: Jaká je záruka na váš produkt? A: Nabízíme záruku na jeden rok a technickou podporu po celou dobu životnosti Pokud během záruční doby dojde k poškození kterékoli části způsobené faktory, které nejsou lidské, opravíme ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

Easyfun mince ovládané hry Crazy krokodýl zábavní vykoupení stroj

疯狂 的 鳄鱼 1-720.jpg

Parametr produktu

jméno výrobku Easyfun mince ovládané hry Crazy krokodýl zábavní vykoupení stroj
Velikost L750 * W1000 * H1950 mm Hmotnost: 100 kg
Napětí 220V / 110V Napájení: 200W
Hráč 1/2 MOQ 1 set
Materiál Ocel, PVC, Akryl Vhodné místo Herní centrum, zábavní park, nákupní centrum, divadlo, obchod atd
Místo původu Guangzhou, Čína Záruka 1 rok, celoživotní technická podpora
Jak hrát 1.Instertujte minci, abyste mohli hru spustit
2. Během určité doby stiskněte tlačítko, aby se krokodýli dostali od plotu. Jakmile se krokodýl blíží plotu, odpočítává se čas přehrávání. K dispozici jsou 3 druhy krokodýlů - malých, středních a velkých. Chcete-li blokovat velký krokodýl je třeba rychle stisknout 7 krát a získat 35 skóre, střední krokodýl 5 krát s 25 skóre, malý krokodýl 1 čas s 5 skóre. Po dokončení hry dostanete loterii nebo hračku kapsle.
3. Mohou 2 hráči spolupracovat na dosažení vysokého skóre

Detaily produktu

疯狂 的 鳄鱼 详情 720.jpg

公司 简介 720.jpg

中国 制造 游戏机 展厅 720.jpg

展会 运输 拼图 720.jpg

FAQ :

Otázka: Jaká je záruka na váš produkt?

A: Nabízíme roční záruku a technickou podporu

V průběhu záruční doby, pokud některá část, která byla porušena v důsledku nehumánních faktorů, ji opravíme nebo vyměníme.

Po uplynutí jednoho roku nabízíme také profesionální technickou podporu, pokud potřebujete nějaké náhradní díly, účtujeme vám pouze skutečné materiálové náklady.

Otázka: Mohu na stroji mít vlastní logo?

Ano, můžeme vytvořit vaše logo a dát ho na stroj. A pro některé produkty máme jiný design a různé barvy

Otázka: Jaká je platební lhůta?

Platební lhůta je 30% vkladu a 70% zůstatek před doručením.

Po 30% vkladu začneme s výrobou, po dokončení výroby zhotovíme fotografie a videa a každý detail, který chcete vidět, pak zaplatíte 70% zůstatek.

Otázka: Jak dlouho mohu zařízení přijímat po objednání?

Pokud je vzduch, je to asi 5-7 dnů.

Pokud po moři, záleží na tom, od které země se nacházíte a kde je váš mořský přístav, požádejte prosím naše obchodní oddělení o kontrolu. V některých zemích můžeme pomoci udělat dveře ke dveřím.

Máte kancelář v mé zemi?

Nyní Easyfun již má pobočku v Indonésii, takže Indonésie může také koupit produkt z naší kanceláře v Indonésii. V některých zemích, máme několik dobrých přátel, aby nám pomohli, obraťte se na náš prodej pro detail.

Q: Prodávali jste do evropských zemí?

Ano, prodali jsme do více než 100 zemí. Evropa je jedním z našich největších trhů, všechny naše herní stroje a simulátory pohybového filmu prošly certifikací CE


Guangzhou Easyfun Animation Technology Co, Ltd je profesionální výrobce 4D / 5D / 7D / XD kina, 9D VR (9D virtuální realita), kino zařízení, série VR simulátory, venkovní rodič-dítě dětské hřiště jízdy, vnitřní arkádové hry stroje a ostatní zařízení zábavních parků.

EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu, Guangzhou - centrum animačního průmyslu Číny. Easyfun je integrovaná společnost zaměřená na výzkum a vývoj, výrobu, prodej a řízení marketingu. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejmodernějším technologiím na světě a vytvořil spoustu dobře známých 9D VR simulátorů a populárních arkádových herních automatů. Společnost Easyfun, která je založena na globálním trhu, již své výrobky vyvážela do více než 100 zemí.

Nyní Easyfun již založil pobočku v Indonésii, a také jsme výměnu a spolupráci s týmem USA, Austrálie týmu a Korea Team. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.

平面图 和 名片 720.jpg

Hot Tags: Crazy Crocodile Zábavné vykoupení stroj, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like