360 stupňů rotace virtuální realita 9D VR simulátoru Roller Coaster Motion Chair

360 stupňová rotace virtuální realita 9D VR simulátor Roller Coaster Motion Chair 360 VR Roller Coaster je nejnovější vr zařízení. Má skvělý vzhled, vysoké ponorné efekty, přesnou simulaci pohybu a řadu kvalitních vr video a interaktivních her. Je to šílený VR ...
Chat teď

Podrobnosti o produktu

360 stupňů rotace virtuální realita 9D VR simulátor Roller Coaster Motion Chair


360 VR Roller Coaster je nejnovější vr zařízení. Má skvělý vzhled, vysoké ponorné efekty, přesnou simulaci pohybu a řadu kvalitních vr video a interaktivních her. Je to bláznivé VR zábavní zařízení.


Funkce VR leteckého simulátoru

1. High-tech 360 stupňová otočná židle

Unikátní design o 360 stupňů rotace, podpora jedné osoby, aby si užila speciální efekt, včetně překlopení a houpání.

2. Humanizovaný design

Vybaven bezpečnostním postrojem pro zajištění bezpečnosti hráčů.

3. Více témat dobrodružství

Hra má houpačku na gyroskop, horskou dráhu a tak dále, což hráčovi nabízí náročnější volbu.


4


Parametry produktu

Jméno výrobku:

360 stupňový letový simulátor Virtuální střelba VR simulátor

Velikost

1,8 * 1,24 * 1,4 m

Napětí

220V / 110V

Napájení

4KW

Hmotnost

250 kg

Vhodné místo

Herní centrum, Tématický park, Mall, Vodní park, Dětská zahrada atd.

Záruka

1 rok, celoživotní technická podpora


Detaily

Proč zvolit Easyfun?

1. Více než 10 let zkušeností v oboru herních strojů.

2. Profesionální tým nabízí zákazníkům technickou podporu.

3. 24 hodin online služby od našeho profesionálního zahraničního obchodu.

4. Všechny naše herní stroje prošly certifikátem CE.

5. Neuvedeme na trh žádný nekvalifikovaný produkt a věříme, že také hledáte tohoto spolupracovníka.

Výběrem Easyfun získáte nejen produkty, ale také dobré služby, dobrého partnera a dobrého přítele.

Co pro vás může Easyfun udělat?

1) Před prodejem: Easyfun se bude snažit co nejlépe vyjasnit vaše přesné požadavky a odpovědět na všechny otázky, které jste položili;

2) Během prodeje: Easyfun se bude snažit komunikovat s Vámi a obsluhovat zákazníka upřímně a efektivně, zkuste řešit otázky z vaší strany. Jakmile zadáte objednávku, budeme přísně sledovat celý výrobní proces.

3) Po prodeji: vyřizujeme vaši objednávku, včetně balení, přepravy, času, pojištění, instalace atd. Samozřejmě náš stroj bude zaručen do 12 měsíců a my vám poskytneme doživotní technickou podporu pro výrobky, které jsme prodali.


FAQ

Otázka: Jaká je záruka na váš produkt?

A: Nabízíme jednoletou záruku a doživotní technickou podporu Během záruční doby, pokud je některá část poškozena kvůli nehumánním faktorům, ji opravíme nebo vyměníme. Po jednom roce nabízíme také odbornou technickou podporu, pokud potřebujete nějaké náhradní díly, jen vám účtuji skutečné materiální náklady.


Otázka: Mohu mít na stroji své vlastní logo?

A: Ano, vytvoříme vaše Logo a vložíme ho do stroje. U některých produktů máme pro váš výběr jiný design a různé barvy


Otázka: Jaká je platební lhůta?

Odpověď: Platební lhůta je 30% vklad a 70% zůstatek před dodáním. Po 30% vkladu zahájíme výrobu, po dokončení výroby zhotovíme fotografie a videa a každý detail, který chcete vidět, pak provedete platbu 70 % Zůstatek.


Otázka: Jak dlouho mohu stroj po objednání obdržet?

Odpověď: Pokud je to letecky, je to asi 5-7 dní. Pokud je po moři, záleží na tom, ze které země jste a odkud je váš námořní přístav, požádejte o kontrolu náš prodej. V některých zemích můžeme pomoci od domu ke dveřím.


Otázka: Máte kancelář v mé zemi?

Odpověď: Nyní má Easyfun již pobočkovou společnost v Indonésii, takže Indonésie si může také koupit produkt z naší indonéské kanceláře. V některých zemích máme několik dobrých přátel, kteří nám pomohou, kontaktujte prosím naše prodejní podrobnosti.


Otázka: Prodali jste do evropských zemí?

A: Ano, prodali jsme do více než 100 zemí. Evropa je jedním z našich největších trhů, všechny naše herní stroje a simulátory pohybových kin prošly certifikací CE.


představení společnosti

Guangzhou Easyfun Animation Technology Co., Ltd je profesionální výrobce simulátorů 9D VR (9D virtual reality), jízd na venkovních hřištích, krytých arkádových herních zařízení a dalšího vybavení zábavních parků.


EASYFUN byla založena v roce 2005 a nachází se v okrese Panyu v Guangzhou, centru čínského animačního průmyslu. Jsme dodavatelem kontrolovaným SGS a všechny naše výrobky mají certifikát CE.


Easyfun je integrovaná společnost se zaměřením na výzkum, vývoj, výrobu, prodej a marketing. Během posledních více než 10 let se Easyfun věnoval nejmodernější technologii na světě a vytvořil spoustu důvěryhodných simulátorů 9D VR a populárních arkádových herních strojů. Easyfun již na základě globálního trhu vyvážel své výrobky do více než 100 zemí


Nyní Easyfun již založil pobočkovou společnost v Indonésii a Malajsii a také máme výměnu a spolupráci s USA Team, Australia Team a Korea Team. Naším cílem je být velkou internacionalizovanou společností v zábavním průmyslu.


easyfun 公司 简介 最新 _07

easyfun 公司 简介 最新 _09

750

Hot Tags: 360 stupňů rotace virtuální realita 9d vr simulátor horská dráha pohybové křeslo, Čína, výrobci, dodavatelé, továrna, cena, koupit, vyrobené v Číně

Dotaz

You Might Also Like